Tel.+48 797 503 530, +48 572 851 108
Napiszkontakt@opackserwis.pl, sprzedaz@opackserwis.pl
Adresul. Błotna 20A 65-133 Zielona Góra
Godziny otwarcia:poniedziałek - piątek (8-16)
 - 
Czech
 - 
cs
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Italian
 - 
it
Russian
 - 
ru
Polish
 - 
pl
HomeCategory

Kosmetyczne

Butelki kosmetyczne

Najczęściej wykorzystywanym opakowaniem większości produktów drogeryjnych są butelki kosmetyczne. Są one wybierane przez producentów perfum,dezodorantów,płynów do płukania ust czy szamponów do włosów. Jest to niezwykle szeroki zakres produktów.

Dlatego też nasza firma,jako długoletni wytwórca,wychodzi naprzeciw oczekiwaniom zakładów produkcyjnym,proponując opakowania kosmetyczne w wielu dostępnych pojemnościach i kształtach. Każde z nich standardowo wykonywane są jako transparentne,jednak w zależności od potrzeb klienta,możemy stworzyć wzory w dowolnym kolorze.

Najwyższa jakość i komfort użytkowania

Dbamy jednak również o to, by oferowane przez nas opakowania kosmetyczne spełniały nie tylko oczekiwania zakładów produkcyjnych, ale przede wszystkich osób, które docelowo mają z nich korzystać. Dlatego staramy się, by niezależnie od przeznaczenia butelki lub flakonika każde opakowanie kosmetyczne cechowało się ergonomiczną, umożliwiającą łatwe użytkowanie budową. Dużą wagę przywiązujemy także do staranności wykonania produktów – jest to istotne z tego względu, że wszelkie niedokładności w budowie szyjki mogą skutkować brakiem szczelności butelki. Nam natomiast zależy, by z naszych produktów można było bezpiecznie korzystać w każdych okolicznościach – nie tylko w domu, ale również podczas wyjazdów czy wycieczek.

Oferowane przez naszą firmę butelki wykonywane są z niezwykle wytrzymałego tworzywa syntetycznego PET,zapewniającego odpowiednią ochronę dla przechowywanych w niej substancji. Nie wydzielają również żadnych szkodliwych substancji,dzięki czemu są całkowicie bezpieczne.

Wyświetlanie 1–9 z 32 wyników