Tel.+48 797 503 530, +48 572 851 108
Napiszkontakt@opackserwis.pl, sprzedaz@opackserwis.pl
Adresul. Błotna 20A 65-133 Zielona Góra
Godziny otwarcia:poniedziałek - piątek (8-16)
 - 
Czech
 - 
cs
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Italian
 - 
it
Russian
 - 
ru
Polish
 - 
pl
HomeCategory

Napojowe

Butelki PET na napoje spożywcze

Prezentowane w tej kategorii produkty dostępne są w kilkudziesięciu zróżnicowanych wzorach o różnych kształtach, pojemnościach i szerokościach. Przygotowaliśmy dla Państwa plastikowe opakowania na napoje w rozmaitych wariantach. Oferowane przez nas butelki na produkty spożywcze wykonane są z trwałego materiału, zapewniającego odpowiednie zabezpieczenie substancji. Jesteśmy producentem tego typu artykułów, dlatego też możemy je idealnie dopasować względem potrzeb i wymagań naszych Klientów. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wyświetlanie 1–9 z 34 wyników

Butelki plastikowe spożywcze – dostępne wzory

W Opack Serwis wykonujemy różnorodne opakowania na napoje. Znajdą u nas Państwo zarówno niewielkie butelki plastikowe spożywcze o pojemności 330 ml idealne na różnego rodzaju soki, jak i znacznie większe propozycje mające nawet 10 litrów. Oczywiście, jeśli w naszej ofercie nie ma interesującego Państwa wzoru, to jesteśmy w stanie wykonać indywidualny projekt zarówno pod względem pojemności, kształtu, jak i koloru.

Butelki plastikowe do napojów przydadzą się producentom rozmaitych substancji płynnych. Oferowane przez nas artykuły można z powodzeniem wykorzystać do przechowywania takich produktów jak m.in.:

  • mleko,
  • woda mineralna,
  • świeże soki,
  • nektary,
  • napoje gazowane i niegazowane.

Oczywiście sprawdzą się również w przypadku przechowania innych produktów. Przygotowane przez nas butelki plastikowe do napojów wykonane są z materiałów, które nie wchodzą w interakcję z zawartością oraz są bezpieczne dla artykułów spożywczych – mają wszystkie niezbędne atesty potwierdzające możliwość kontaktu z żywnością.

Plastikowe opakowania na napoje – zalety

Na uwagę zasługuje ich trwałość oraz poręczność, a także znacznie mniejsza waga niż w przypadku alternatyw wykonanych m.in. ze szkła. Ponadto jako producent butelek plastikowych spożywczych dbamy również o to, aby oferowane przez nas opakowania miały nowoczesne wzory, odpowiadające zarówno potrzebom rynku pod względem identyfikacji wizualnej marki, jak i wymaganiom użytkowników odnoście do kwestii wygodnego użytkowania. Dzięki świetnym właściwościom oraz parametrom opakowania te są chętnie wykorzystywane przez producentów rozmaitych artykułów spożywczych.

Butelki plastikowe do napojów dostępne w Opack Serwis wykonane są z politereftalanu etylenu. Materiał ten sprawia, że są one bardzo wytrzymałe, co korzystnie wypływa zarówno na transport, jak i magazynowanie przechowywanych w nich substancji. Co więcej, w naszej ofercie występują w bardzo wielu kształtach, przy czym każdy z nich zapewnia odpowiednią stabilność.

Nowoczesne i wytrzymałe plastikowe opakowania na napoje

Jesteśmy producentem, który od wielu lat zajmuje się wytwarzanie trwałych butelek na napoje i wielu innych opakowań. Używamy wysokiej jakości materiałów oraz dbamy o detale, aby móc dostarczyć naszym Klientom najlepsze produkty.

Z naszych artykułów korzystają producenci wody, soków, mleka i wielu innych. Dodatkowo gotowe wzory zaprezentowane w tej kategorii możemy wykonać dla Państwa w dowolnym kolorze, który odpowiada brandowi. Ponadto przygotowaliśmy również różnego rodzaju nakrętki, które można dopasować do zamówionych opakowań spożywczych.

Opack Serwis – producent butelek plastikowych spożywczych

Naszą specjalnością są różnorodne opakowania na napoje – mamy możliwość dostosowania sprzedawanych artykułów do Państwa wymagań i potrzeb w 100%. Ponadto nasze doświadczenie jako producenta sprawia, że jesteśmy w stanie doradzić ciekawe rozwiązanie oraz pomóc naszym Klientom w doborze jak najlepszej butelki plastikowej spożywczej, która nie będzie pełnić tylko funkcji zabezpieczającej substancje, ale pomoże również w budowaniu identyfikacji wizualnej marki – będzie rozpoznawalna wśród kupujących.

Jako producent opakowań plastikowych spożywczych stawiamy na jakość idącą w parze z funkcjonalnością. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z przygotowanymi przez nas licznymi, gotowymi wzorami. Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą, to zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści odpowiedzą na pytania i udzielą wszelkich wskazówek odnośnie do wyboru najlepszego wariantu.