Tel.+48 797 503 530, +48 572 851 108
Napiszkontakt@opackserwis.pl, sprzedaz@opackserwis.pl
Adresul. Błotna 20A 65-133 Zielona Góra
Godziny otwarcia:poniedziałek - piątek (8-16)
 - 
Czech
 - 
cs
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Italian
 - 
it
Russian
 - 
ru
Polish
 - 
pl
HomeCategory

Słoiki

Słoiki plastikowe

Prezentujemy Państwu wysokiej jakości słoiki plastikowe, które ze względu na najwyższą jakość wykonania oraz dużą różnorodność, sprawdzają się w branżach farmaceutycznych, kosmetycznych i nie tylko, zapewniając doskonałą szczelność, trwałość oraz odporność na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne.

W produkcji swoich wyrobów wykorzystujemy wysokiej jakości tworzywo sztuczne, dzięki któremu nie ulegają one pękaniu i pozwalają na przewożenie oraz przechowywanie różnego rodzaju substancji – zarówno ciekłych, jak również proszków. Słoiki plastikowe są łatwe w napełnianiu, posiadają przezroczyste ścianki i wyposażone są w odpowiednie zakrętki i uszczelki. Ich zaletą jest to, że nie wchodzą w reakcje chemiczne z przewożonymi substancjami, w związku z czym nie szkodzą zdrowiu i nie mają jakiegokolwiek wpływu na zawartość.

Plastikowe słoiki posiadają zróżnicowane parametry, w tym wysokość, pojemność, szerokość czy gwint. Kupujecie Państwo wyroby prosto od producenta, a więc w bardzo atrakcyjnych cenach.

Wyświetlanie 1–9 z 70 wyników