Tel.+48 797 503 530, +48 572 851 108
Napiszkontakt@opackserwis.pl, sprzedaz@opackserwis.pl
Adresul. Błotna 20A 65-133 Zielona Góra
Godziny otwarcia:poniedziałek - piątek (8-16)
 - 
Czech
 - 
cs
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Italian
 - 
it
Russian
 - 
ru
Polish
 - 
pl

Zalety korzystania z butelek taliowanych

Prowadzona przez nas firma od lat specjalizuje się w produkcji różnego rodzaju butelek z PET i nie tylko. Znajdują one ogromne zastosowanie w wielu branżach, między innymi spożywczej, kosmetycznej czy chemicznej. Na rynku dostępne są również butelki taliowane. Chcesz się dowiedzieć więcej na ich temat? Przeczytaj i się przekonaj!

Butelki taliowane – co je wyróżnia spośród wielu innych?

Przede wszystkim wyróżniają się oryginalnym kształtem, który dzięki swojej ergonomii są bardzo wygodne w codziennym użytkowaniem, zwłaszcza jeśli pojemnik jest wypełniony preparatem. Cechą charakterystyczną butelek taliowanych jest wcięcie, które sprawdza się w wielu sytuacjach. Najczęściej w tego typu pojemnikach znajdują się różnego rodzaju kosmetyki czy środki czystości.

Zalety korzystania z butelek taliowanych

Pierwszą zaletą, o której wspomnieliśmy już wyżej jest szerokość opakowania. Butelka taliowana ma poręczny kształt, który idealnie wpasowuje się w budowę anatomiczną dłoni. Jest to istotne, zwłaszcza, gdy wykonujemy prace porządkowe, podczas których należy jednocześnie dozować preparat i rozprowadzać go po czyszczonej powierzchni. Dzięki takiej konstrukcji, pojemnik może być użytkowany jedną ręką.

Kolejną zaletą jest fakt, iż butelka taliowana bardzo estetycznie wygląda na półkach sklepowych. Swoim kształtem, pojemnik ten przypomina kobiece kształty, dlatego tak chętnie wykorzystywany jest do przechowywania produktów o właściwościach pielęgnacyjnych, np. szamponów, żeli pod prysznic czy balsamów. Ponadto takie butelki taliowane pięknie prezentują się w łazience, gdzie jak wiadomo również zależy nam na walorach estetycznych tego wnętrza.
Trzecią, wręcz kluczową zaletą tego typu pojemników jest fakt, że mogą być wykorzystywane do promocji firmy w sposób pozytywny. Opakowanie takie ułatwia identyfikację, ergonomiczny kształt zapada w pamięci Klientów, a dodatkowo jest bardzo atrakcyjne.

Kolejną zaletą jest solidność opakowań tego typu. Taliowane butelki wykonane są najczęściej z polietylenu o dużej gęstości, czyli HDPE. Takie opakowania są odporne na uszkodzenia czy zgniecenia. Dodatkowo najczęściej wykorzystuje się do nich specjalne zakrętki flip-top, które nie tylko uniemożliwią rozlanie się płynnego preparatu, ale też umożliwią jego dozowanie bez dotykania dłonią, przez co do środka nie przedostają się jakiekolwiek bakterie.