Opakowania kosmetyczne

Liczy się wygląd?

W świecie piękna liczy się przede wszystkim nienaganna estetyka. Odpowiednie dopasowanie koloru i faktury plastikowego opakowania kosmetycznego to połowa sukcesu w planowaniu udanej reklamy i sprzedaży produktu. Jako producent opakowań z tworzywa sztucznego dajemy naszym Klientom możliwość dostosowania artykułów PET do ich potrzeb, dbając o to, by zachowały swoją funkcjonalność i ergonomiczny kształt ułatwiający chwytanie pojemnika.

Wygoda użytkowania

Nie ma nic gorszego niż rozlany w bagażu szampon do włosów albo wylewający się pod prysznicem żel z butelki. Jako producent opakowań na kosmetyki PET, znamy podstawowe potrzeby i obawy konsumentów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nie zawieść naszych Klientów. Możliwość wyboru zamknięcia – atomizera, nakrętki czy pompki do wyprodukowanych opakowań plastikowych to dodatkowy atut naszej oferty. Odpowiednio wyprofilowana szyjka i precyzyjnie wykonany gwint butelek PET gwarantują szczelność. Wykonane z wyjątkowo trwałego tworzywa sztucznego, nasze słoiki i butelki są wygodne w użyciu i cechują się odpornością na wysokie i niskie temperatury. Nie zawierają żadnych szkodliwych substancji ani związków, które mogłyby wchodzić w reakcję z zawartością, dlatego są całkowicie bezpieczne dla konsumenta. Dostępne pojemności pozwolą dobrać odpowiednie plastikowe pudełko do danego zastosowania. Mniejsze 100 mililitrowe pojemniki świetnie sprawdzą się do mydła w popularnych obecnie wersjach „travel size”, a większe (np. 1000ml) przydadzą się do kosmetyków dedykowanych całej rodzinie.

Niepowtarzalność

Nasza firma oferuje usługę realizacji indywidualnych zamówień na pojemniki z tworzyw sztucznych. Wyprodukujemy dla Państwa słoiki i butelki według gotowych już projektów lub sami opracujemy nowy wzór. Wszystkie opakowania kosmetyczne jesteśmy w stanie wykonać we wskazanym przez naszego Klienta kolorze, tak aby możliwie najlepiej prezentował swoją zawartość. Dodatkowo zakupy u producenta butelek PET, niosą za sobą korzystne ceny i szybkie wykonanie zlecenia.