Tel.+48 797 503 530, +48 572 851 108
Napiszkontakt@opackserwis.pl, sprzedaz@opackserwis.pl
Adresul. Budowlana 2, 65-386 Zielona Góra
Godziny otwarcia:poniedziałek - piątek (8-16)
 - 
Czech
 - 
cs
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Italian
 - 
it
Russian
 - 
ru
Polish
 - 
pl

Sprzedaż hurtowa butelek plastikowych

Oferujemy hurtową sprzedaż wykonywanych przez nas produktów. Nasza firma specjalizuje się w produkcji opakowań plastikowych. Jako producent butelek PET do dystrybucji kosmetyków, środków chemicznych, napojów, produktów olejny i innych przygotowaliśmy szeroki wybór opakowań plastikowych, które można dobrać do własnych potrzeb i wymagań. Dodatkowo jesteśmy bezpośrednim producentem, dlatego też w przypadku, gdy potrzebują Państwo produktów o innych parametrach, to jesteśmy w stanie dostosować ich pojemność, kształt, kolor, a także sposób zamykania.

Producent opakowań plastikowych – oferta

Jako producent opakowań plastikowych, chcemy wyjść naprzeciw potrzebom naszych Klientów, dlatego też nasza oferta jest bardzo rozbudowana. Znajdą u nas Państwo zarówno niewielkie opakowania PET mające 10 ml, które idealnie sprawdzą się w przypadku kosmetyków w wersji podróżnej, jak i duże propozycje 500 ml perfekcyjnie przechowujące np. żele pod prysznic.

Oczywiście jako dostawca opakowań plastikowych oferujemy również produkty o innych pojemnościach, a także wielu kształtach, które można dostosować do własnych preferencji, a także produktu, który będzie w nich umieszczony. Oferowane przez nas butelki PET są chętnie wybierane m.in. przez producentów perfum, kosmetyków pielęgnacyjnych, środków czystości, a także producentów w branżach spożywczych. Gwarantujemy, że znajdą Państwo opakowania plastikowe na miarę swoich produktów.

Wartą uwagi zaletą, oferowanych produktów, jest fakt, że są one niereakcyjne, sprawia to, że można w nich bez obaw przechowywać różnorodne substancje.

Producent butelek PET – pojemności, kształty oraz wzory

Nasza firma produkująca butelki plastikowe oferuje produkty w pojemności od 10 ml do kilku litrów, dzięki czemu zarówno producenci kosmetyków, jak i produktów spożywczych czy też innych znajdą model dla siebie. Dodatkowo zadbaliśmy, aby oferowane przez nas butelki PET miały mały różnorodne kształty, wysokości, szerokości, a także możliwy sposób zamykania.

Jako producent butelek plastikowych chcemy podążać za trendami, które nie omijają naszej branży – to w końcu opakowania PET wraz z dopasowaną etykietą są pierwszym co widzi klient, dlatego też stawiamy na różnorodność. Przygotowaliśmy dla Państwa zarówno obłe i kanciaste propozycje, jak i o niecodziennych kształtach, w tym również z tłoczeniami. Dzięki temu produkowane przez nas elementy mogą mieć bardzo ciekawy design oraz w połączeniu z dopasowaną etykietą stanowić wyróżniający się, interesujący dla konsumenta produkt.

Dodatkowo można u nas zakupić również dopasowane zamknięcia w tym m.in. atomizery, dozowniki, a także oczywiście standardowe nakrętki.

Butelki plastikowe dostosowane do rozmaitych produktów

Doskonale wiemy, że identyfikacja wizualna jest bardzo ważną kwestią, a dopasowanie butelek PET do wizji marki jest potrzebne, dlatego też, mimo iż standardowo nasze opakowania dostępne są w wariancie przezroczystym, to umożliwmy również złożenie zamówienia na produkty w dobranym przez Państwa kolorze, który np. będzie charakterystyczny dla marki. Jako producent dokładamy wszelkich starań, aby oferować kompleksową ofertę. Oczywiście w naszej firmie jesteśmy w stanie zrealizować także indywidualne projekty. Co więcej, produkty z naszej produkcji mają ergonomiczne kształty, co przekłada się na wygodę w użytkowaniu.

Producent opakowań plastikowych – trwałe i nowoczesne butelki PET

Serdecznie zachęcamy Państwa do zapoznania się naszą całą ofertą, dostępną na stronie. Butelki plastikowe, które oferuje nasza firma, to świetny wybór do przechowywania rozmaitych substancji. Zapraszamy do kontaktu – przedstawimy ofertę na hurtowy zakup opakowań PET. Oczywiście w przypadku chęci modyfikacji (m.in. koloru) dokładamy wszelkich starań, aby możliwe jak najszybciej zrealizować zamówienie.

Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania bądź wątpliwości, to również zachęcamy do kontaktu – nasi specjaliści z przyjemnością pomogą w kwestach związanych z zakupem oraz odpowiedzą na pytania dotyczące oferowanych przez nas butelek PET. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień!