Tel.+48 797 503 530, +48 572 851 108
Napiszkontakt@opackserwis.pl, sprzedaz@opackserwis.pl
Adresul. Błotna 20A 65-133 Zielona Góra
Godziny otwarcia:poniedziałek - piątek (8-16)
 - 
Czech
 - 
cs
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Italian
 - 
it
Russian
 - 
ru
Polish
 - 
pl

Opakowania spożywcze – butelki PET i słoiki

Opakowania spożywcze

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Sięgając po butelkę wody mineralnej, nikt nie chciałby zaprzątać sobie głowy niepokojącymi myślami o tym, do jakich szkodliwych reakcji chemicznych mogło dojść między opakowaniem spożywczym a napojem. Kupując żywność, chcemy mieć pewność, że została ona porządnie zapakowana, a jej konsumpcja nie wpłynie źle na nasze zdrowie. Jako producent butelek PET i innych opakowań z tworzyw sztucznych, niejednokrotnie używanych w przemyśle spożywczym, dajemy swoim Klientom gwarancję bezpieczeństwa. Nasz zakład produkuje opakowania plastikowe, w tym słoiki i butelki PET, które posiadają pozytywnie atesty, potwierdzające ich zdatność do użytku w bezpośrednim kontakcie z żywnością.

„Smaczny kształt”

Możliwość wyboru kształtu, wzoru tłoczeń oraz dowolnego koloru (w tym transparentnej wersji) daje możliwość stworzenia oryginalnego pojemnika PET, który nie tylko zapewni bezpieczne przechowywanie żywności, ale także skusi klienta, by sięgnął po dany produkt. Jeśli chcą mieć Państwo całkowitą pewność, że Wasze opakowania spożywcze będą niepowtarzalne, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą tworzenia lub realizacji indywidualnych projektów pojemników plastikowych.

Zastosowanie

W naszej ofercie znajdą Państwo przede wszystkim butelki PET, które dzięki właściwościom materiału zapewniają wysoką przejrzystość, a co za tym idzie dobrze prezentują zawartość. Są również odporne na uszkodzenia i odkształcenia oraz niskie temperatury. Produkujemy wiele rodzajów gwintów i zamknięć, a taka dowolność dopasowania zakończenia sprawia, że nasze pojemniki spożywcze nadadzą się do przechowywania wody, soków i innych napojów, a także przypraw, oleju czy alkoholu. Różne pojemności (od 180 do nawet 3000ml) znajdą swoje zastosowanie zarówno w gospodarstwie domowym jak i w gastronomii. Warto pamiętać, że jako producent opakowań z tworzyw sztucznych oferujemy bardzo atrakcyjne, konkurencyjne ceny oraz szybki czas wykonania i dostarczenia zamówienia.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą dostępną na naszej stronie internetowej. Zajmujemy się także produkcją opakowań na kosmetyki i chemię.