Tel.+48 797 503 530, +48 572 851 108
Napiszkontakt@opackserwis.pl, sprzedaz@opackserwis.pl
Adresul. Błotna 20A 65-133 Zielona Góra
Godziny otwarcia:poniedziałek - piątek (8-16)
 - 
Czech
 - 
cs
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Italian
 - 
it
Russian
 - 
ru
Polish
 - 
pl
HomeCategory

Butelki PET

Butelki PET

W niniejszym katalogu prezentujemy gotowe wzory produktów. Butelki PET, w których produkcji specjalizujemy się od wielu lat, ze względu na swoją wytrzymałość i funkcjonalność znajdują zastosowanie w branży spożywczej, kosmetycznej, chemicznej i wielu innych. Polecamy również produkty do alkoholu, oleju oraz innych substancji. Wszystkie, przygotowywane przez nas opakowania PET, to produkty, które posiadają najlepsze właściwości i dlatego spełniają oczekiwania najbardziej wymagających Klientów.
W trakcie produkcji dbamy o zachowanie jak najwyższych standardów jakości – pragniemy, by opakowania PET były nie tylko trwałe i estetyczne, ale również w pełni funkcjonalne. To dzięki nim korzystanie z wielu produktów jest łatwiejsze i wygodniejsze zarazem, a co za tym idzie – Klienci częściej sięgają po takie produkty, doceniając komfort ich użytkowania.

Oferta

Kolory butelek PET oraz innych opakowań na zdjęciach mają na celu jedynie uwidocznienie ich kształtów i lepszy wgląd w oferowane Państwu produkty. Standardowo nasze realizacje dostępne są w wariancie bezbarwnym. Jednak jesteśmy w stanie podjąć się realizacji produktów w wybranym przez Państwa kolorze. Barwienie odbywa się wówczas na życzenie Klienta. Jeżeli poszukiwane przez Państwa opakowanie nie znajduje się w naszym katalogu, wykonujemy je według indywidualnego projektu Klienta, tworząc butelki PET o określonej pojemności, wysokości i szerokości, a także o zróżnicowanym kształcie. Dzięki dużym możliwościom produkcyjnym stworzymy je specjalnie dla Państwa, nadając im przy okazji odpowiednie właściwości.

Zastosowanie butelek

Ze względu na fakt, iż wszystkie nasze realizacje wykonywane są z materiałów o najwyższej jakości – mogą być one wykorzystywane zarówno w przypadku produktów spożywczych, jak również środków chemicznych. Jedną z najważniejszych cech naszych propozycji jest to, iż są one niereakcyjne – nie wchodzą w żadne reakcje chemiczne pod wpływem czynników zewnętrznych. Nie wpływają więc na stan samego produktu.

Stale dbamy również i o to, aby butelki i opakowania PET dostępne były w różnych wariantach. Dzięki temu zarówno produkty kosmetyczne, środki chemiczne, jak i artykuły spożywcze mogą zostać wzbogacone estetycznym i trwałym zabezpieczeniem. Tego typu rozwiązania znacznie ułatwiają przechowywanie produktów, ich transport, sprzedaż oraz magazynowanie. Przygotowując każdy projekt zawsze zwracamy też uwagę na ergonomię – pragniemy, by nasze realizacje były w pierwszej kolejności przyjazne użytkownikowi.

Przyglądając się naszej ofercie będą Państwo mogli zapoznać się z szerokim spektrum różnorodnych propozycji.

Wyświetlanie 1–9 z 187 wyników