Tel.+48 797 503 530, +48 572 851 108
Napiszkontakt@opackserwis.pl, sprzedaz@opackserwis.pl
Adresul. Błotna 20A 65-133 Zielona Góra
Godziny otwarcia:poniedziałek - piątek (8-16)
 - 
Czech
 - 
cs
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Italian
 - 
it
Russian
 - 
ru
Polish
 - 
pl
HomeCategory

Butelki PET

Butelki plastikowe PET

Odpowiednie dobranie opakowania względem danego produktu ma kluczowe znaczenie. Dlatego też w naszej ofercie przygotowaliśmy szeroki wybór gotowych wzorów na butelki PET. Jako producent dokładamy wszelkich starań, aby móc naszym Klientom zaproponować rozwiązania skrojone na miarę ich marki. Znajdą u nas Państwo zarówno niewielkie plastikowe warianty o pojemności 50 ml idealnie sprawdzające się w przypadku sosów, jak i m.in. 250 ml czy też 1 l, które będą świetną opcją na rozmaite soki i wiele innych produktów.

Wyświetlanie 1–9 z 194 wyników

Uniwersalne i trwałe butelki plastikowe

Oferowane przez nas opakowania PET znajdują zastosowanie w różnych branżach. Z powodzeniem mogą je wykorzystać producenci działający w branży kosmetycznej, spożywczej, a także chemicznej. Oferowane przez nas butelki plastikowe są niezwykle trwałe, nie pękają, są bardzo lekkie, nie wchodzą w interakcję ze znajdującym się w nich produktem, a także mogą w bardzo ciekawy sposób zaprezentować umieszczone w nich substancje np. soki.

Jako bezpośredni producent butelek plastikowych, możemy Państwu zaproponować rozbudowaną ofertę. Prezentowane opakowania po 50 ml, 250 ml, 1 l czy też w wielu innych pojemnościach standardowo występują w wersji bezbarwnej, ale jesteśmy w stanie nadać ich dowolny kolor, dzięki czemu można je perfekcyjnie dopasować do sprzedawanego produktu. Państwo zdecydują jaką barwę będzie miało opakowanie PET, tak, aby, jak najlepiej pasowało do marki.

Producent butelek PET – szeroki wybór opakowań

Prezentowane w tej kategorii wzory są bardzo różnorodne. Przygotowaliśmy dla Państwa butelki plastikowe 250 ml, 500 ml czy też 1 l i wiele innych. Ponadto mają one również zróżnicowane kształty, a co za tym idzie wysokość i szerokość. Co sprawia, że poza pojemnością można je również dopasować pod względem funkcjonalności oraz całej koncepcji wizualnej, odpowiadającej potrzebom marki, mając przy tym na uwadze wymagania Klientów.

Zadbaliśmy o to, aby oferowane przez nas opakowania PET były możliwe jak najbardziej funkcjonalne. Dzięki czemu producenci zarówno soków, kosmetyków, jak i środków czystości znajdą u nas butelki plastikowe spełniające ich wymagania. Mamy mniejsze pojemności takie jak m.in. 50 ml lub 250 ml, a także większe niż 1 l – wszystkie są wygodne w napełnianiu oraz użytkowaniu, co przekłada się na zadowolenie zarówno producentów, jak i klientów.

Butelki PET – nowoczesne i funkcjonalne wzory

W naszej ofercie znajdą Państwo opakowania chemiczne, kosmetyczne, olejowe, napojowe, alkoholowe i wiele innych o zróżnicowanej pojemności (50 ml, 250 ml, 1 l itd.) oraz kształcie (okrągłe, prostokątne itp.).

Dodatkowo, jeśli są Państwo zainteresowani opakowaniami PET w innym kształcie czy też niestandardowej pojemności, to dzięki temu, że jesteśmy bezpośrednim producentem, jesteśmy w stanie wykonać indywidualny projekt dopasowany w 100% do potrzeb naszych Klientów.

Zalety opakowań plastikowych z naszej oferty

Jako producent butelek PET wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, aby nasze produkty były możliwe jak najtrwalsze, co przekłada się na wygodę korzystania, użytkowania, transportu i magazynowania.

Przede wszystkim oferowane przez nas opakowania plastikowe są bardzo lekkie, co sprawia, że generują niższe koszty podczas przewozu czy też magazynowania. Dodatkowo cecha ta zwiększa wygodę użytkowania w szczególności w przypadku napojów, które konsumenci często noszą w torebkach czy plecach np. wody bądź soku.

Co więcej, zarówno małe butelki 50 ml plastikowe, jak i większe można poddać recyklingowi. Zadbaliśmy również o ergonomiczne kształty naszych opakowań PET, tak aby użytkownicy nie odczuwali dyskomfortu podczas korzystania z nich. Dodatkowo do oferowanych przez nas produktów mogą Państwo dobrać także różnego rodzaju zamknięcia dostosowane do substancji znajdującej się w środku.

Butelki PET z Opack Serwis

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór opakowań plastikowych. Jeśli są Państwo zainteresowani, którymś z dostępnych wzorów butelek PET lub chcą stworzyć inny, indywidualnie dopasowany do potrzeb projekt, to serdecznie zapraszamy do kontaktu.

W Opack Serwis wyprodukujemy, trwałe, funkcjonalne i nowoczesne opakowania plastikowe dla producentów działających w różnych branżach.