Tel.+48 797 503 530, +48 572 851 108
Napiszkontakt@opackserwis.pl, sprzedaz@opackserwis.pl
Adresul. Błotna 20A 65-133 Zielona Góra
Godziny otwarcia:poniedziałek - piątek (8-16)
 - 
Czech
 - 
cs
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Italian
 - 
it
Russian
 - 
ru
Polish
 - 
pl

Opakowania kosmetyczne (PET) – butelki, słoiki

Opakowania kosmetyczne

Produkty pielęgnacyjne i do makijażu są niemalże w każdym domu. Kupując je uwagę przykładamy w dużej mierze do ich działania oraz składu. Niemniej jednak pojemniki na kosmetyki nie pozostają bez znaczenia. Dlatego też jako producent tego typu elementów, w naszej ofercie umieściliśmy szeroki wybór różnorodnych opakowań, które można dopasować zarówno pod względem koloru, jak i faktury. Odpowiedni wygląd zewnętrzny artykułu to połowa sukcesu w planowaniu udanej reklamy oraz wzmacnianiu identyfikacji wizualnej swojej firmy!

Perfekcyjnie dobrane opakowania na kosmetyki

Jako producent pojemników z tworzywa sztucznego dajemy naszym Klientom możliwość dostosowania artykułów PET do ich potrzeb. Można u nas zamówić dostępne, gotowe projekty bądź, jeśli nie znajdą Państwo interesującego kształtu czy też rozmiaru to z przyjemnością opracujemy nowy wzór. Oczywiście dbamy również o to, aby opakowania kosmetyczne, które oferuje nasza firma były jak najbardziej funkcjonalne i miały ergonomiczny kształt ułatwiający korzystanie z produktów znajdujących się w środku.

Pozwolą one również na wygodne porcjowanie m.in. kremów, szamponów, toników czy też odżywek. Nowoczesne, funkcjonale, estetyczne i ergonomiczne, takie są dostępne w naszej ofercie opakowania na kosmetyki, a jako producent dokładamy wszelkich starań, aby były one jak najlepsze.

Komfortowe w użytkowaniu pojemniki na kosmetyki

Nieszczelna nakrętka czy też nieporęczna butelka może skutecznie zniechęcić do danego produktu pielęgnacyjnego. Dlatego też producenci kosmetyków powinni postawić na jakościowe pojemniki, które nie generują tego typu problemów. Jako producent opakowań działamy od wielu lat, doskonale znamy podstawowe potrzeby oraz obawy konsumentów, dlatego też nasze butelki i słoiki tworzymy na bazie przemyślanych projektów, dzięki czemu uzyskujemy artykuły, które spełnią wymagania nawet najbardziej wymagających producentów np. szamponów.

Opakowania kosmetyczne

Nowoczesne opakowania PET

Oferowane pojemniki wykonane są z trwałego tworzywa sztucznego. Ponadto nie zawierają substancji ani związków, które mogłyby wchodzić w reakcję z zawartością, dzięki czemu nie zmieniają konsystencji, właściwości oraz kolorystyki kosmetyków. Wykazują również bardzo dobrą odporność zarówno na wysokie, jak i niskie temperatury.

Nasza oferta opakowań do kosmetyków oferuje także możliwość wyboru zamknięcia. Mogą Państwo postawiać na atomizer, nakrętkę czy też pompkę w zależności od potrzeb oraz konkretnego produktu. Odpowiednie dobranie tego elementu pojemnika zapewnia większą wygodę podczas użytkowania oraz niweluje ryzyko np. rozlania się szamponu czy też przedostania się do wnętrza zanieczyszczeń m.in. kurzu.

Małe i duże pojemniki kosmetyczne

Jako producent opakowań, dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie dostępne były różnorodne pojemności butelek i słoików, tak aby mogli Państwo wybrać wariant najlepiej dopasowany do danego kosmetyku. Dlatego też można u nas zamówić zarówno mniejsze pojemniki mające kilkadziesiąt mililitrów, idealne na kremy oraz produkty w formie „travel size”, jak i większe mające m.in. 500 ml czy też 1000 ml, które świetnie sprawdzą się w przypadku artykułów dedykowanych całej rodzinie.

Opakowania na kosmetyki z Opack Serwis

Oferujemy także usługę realizacji indywidualnych zamówień na pojemniki z tworzyw sztucznych. Jako producent jesteśmy w stanie wytworzyć opakowania zgodnie z Państwa oczekiwaniami względem koloru, designu czy też faktury. Dzięki temu zawartość będzie jeszcze lepiej zaprezentowana i zainteresuje docelowych odbiorców. Dodatkowo dokładamy wszelkich starań, aby zapewniać szybkie terminy realizacji oraz korzystne ceny.

Opakowania kosmetyczne Opack Serwis to miejsce, w którym znajdą Państwo warianty spełniające wszelkie oczekiwania. Zakupy bezpośrednio u producenta umożliwią lepsze dopasowanie zamawianych artykułów względem potrzeb i oczekiwań. W przypadku zainteresowania naszą ofertą pojemników z tworzyw sztucznych serdecznie zapraszamy do kontaktu – nasi specjaliści odpowiedzą na pytania i przestawią wszelkie kwestie dotyczące składania zamówień oraz dostosowania projektów.