Tel.+48 797 503 530, +48 572 851 108
Napiszkontakt@opackserwis.pl, sprzedaz@opackserwis.pl
Adresul. Błotna 20A 65-133 Zielona Góra
Godziny otwarcia:poniedziałek - piątek (8-16)
 - 
Czech
 - 
cs
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Italian
 - 
it
Russian
 - 
ru
Polish
 - 
pl
HomeCategory

Kanistry

Kanistry plastikowe

Wykorzystując wysokiej jakości tworzywa sztuczne, produkujemy wytrzymałe i bardzo funkcjonalne kanistry plastikowe (HDPE), które sprawdzają się w przechowywaniu i transporcie paliwa czy oleju. Zastosowanie tego materiału sprawia, że produkty są bardzo wytrzymałe i szczelne, posiadają podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne i dają przy tym bezpieczeństwo oraz ochronę, np. przed czynnikami atmosferycznymi.

Zbiorniki plastikowe do każdego rodzaju cieczy

Decydując się na zakup kanistra należy zastanowić się, jaka ciecz ma się w nim znajdować: paliwa i oleje czy np. woda? Pozornie może się to wydawać błahe, ale pamiętajmy, że paliwa takie jak benzyna wymagają szczególnej ostrożności, z myślą o nich warto zatem zaopatrzyć się w plastikowy zbiornik, który nie tylko będzie miał wygodny uchwyt, ale także odpowiedni kolor. Paliwa nie powinny być nastawione na działanie światła słonecznego, dlatego należy do nich kupować kanistry w ciemniejszych kolorach.

Zdarzają się osoby, które poddają w wątpliwość wytrzymałość i bezpieczeństwo zbiorników plastikowych. Nasza firma, jako doświadczony producent kanistrów plastikowych, przeprowadza jednak wiele testów, które potwierdzają ich bezpieczeństwo, nie trzeba więc obawiać się przecieków lub pęknięć. W procesie produkcji wykorzystujemy metodę rozdmuchową, uzyskując zróżnicowane wymiary i pojemności produktów – od 1 do 30 litrów. Oprócz dostępnego katalogu wzorów, jesteśmy w stanie wykonać też dla Państwa produkt o indywidualnych parametrach, dostosowanych do potrzeb Klienta. Kanistry plastikowe są oczywiście dostarczane wraz z odpowiednio dopasowanymi zamknięciami.

Polecamy nasze rozwiązania nie tylko ze względu na wysoką jakość wykonania i różnorodność, ale również krótkie terminy realizacji zleceń oraz bardzo konkurencyjne ceny. Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia nam swoich oczekiwań.

Wyświetlanie 1–9 z 41 wyników