Tel.+48 797 503 530, +48 572 851 108
Napiszkontakt@opackserwis.pl, sprzedaz@opackserwis.pl
Adresul. Błotna 20A 65-133 Zielona Góra
Godziny otwarcia:poniedziałek - piątek (8-16)
 - 
Czech
 - 
cs
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Italian
 - 
it
Russian
 - 
ru
Polish
 - 
pl

Opakowania z tworzyw sztucznych (plastikowe) PET | Producent opakowań Opack Serwis

Opakowania plastikowe

W niniejszym katalogu prezentujemy gotowe wzory produktów. Kolory opakowań na zdjęciach mają na celu jedynie uwidocznienie ich kształtów, standardowo wykonujemy je bowiem w kolorze bezbarwnym. Barwienie odbywa się na życzenie Klienta. Wykonujemy również produkty według indywidualnego projektu Klienta. Jeżeli poszukiwane przez Państwa opakowanie nie znajduje się w naszym katalogu, stworzymy je specjalnie dla Państwa.

Opakowania kosmetyczne

Oferujemy między innymi plastikowe opakowania kosmetyczne PET w formie słoików. Zapewniają one doskonałą szczelność oraz trwałość. Słoiki wykorzystywane są powszechnie przez firmy produkujące perfumy, dezodoranty i kosmetyki – tworzywo sztuczne nie wchodzi bowiem w reakcje z substancjami chemicznymi i jest nieszkodliwe dla zdrowia. Można u nas znaleźć również zamknięcia, takie jak nakrętki atomizery czy spieniacze umożliwiające dozowanie produktu.

Na naszą ofertę składają się również różnego rodzaju opakowania plastikowe PET w innych kształtach. Z powodzeniem mogą one być wykorzystywane zarówno do przechowywania produktów spożywczych, jak i środków chemicznych i kosmetycznych. Nasze artykuły są zróżnicowane pod względem parametrów – wysokości, szerokości, pojemności czy gwintu. Wytwarzając każdą plastikową butelkę lub słoik, bierzemy pod uwagę także ich ergonomię, zależy nam bowiem na tym, by były one wygodne w użytkowaniu.

Wyświetlanie 1–9 z 620 wyników