Tel.+48 797 503 530, +48 572 851 108
Napiszkontakt@opackserwis.pl, sprzedaz@opackserwis.pl
Adresul. Błotna 20A 65-133 Zielona Góra
Godziny otwarcia:poniedziałek - piątek (8-16)
 - 
Czech
 - 
cs
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Italian
 - 
it
Russian
 - 
ru
Polish
 - 
pl
HomeCategory

Alkoholowe

Butelki alkoholowe

Przyjęło się, że trunki standardowo przechowywane są w szklanych opakowaniach. My naszym klientom polecamy ciekawą alternatywę – butelki pet na alkohol. W przeciwieństwie do tych tradycyjnych naczyń, przy użyciu naszych opakowania z tworzywa sztucznego nie zachodzi obawa, że się stłuką, a zawartość rozleje po podłodze.

W naszej ofercie znajdują się butelki PET na alkohol o różnym kształcie, odcieniu i pojemności. W opakowaniach o pojemności 500, 700 czy 1000 ml można z powodzeniem umieścić smakowe nalewki, kraftowe piwo z nalewaka czy owocowe likiery. Te o pojemności 30 ml posłużą z kolei za niewielkie naczynie do popularnych szotów. Butelki na likier, nalewki czy inne napoje alkoholowe wykonane ze sztucznego tworzywa ułatwią również transport i magazynowanie wyrobów.

Wszystkie nasze artykuły są bezpieczne w użytkowaniu – nie wchodzą w reakcje chemiczne z alkoholem i nie wpływają na właściwości zamkniętej w środku cieczy. Jesteśmy elastyczni, dlatego dla naszych klientów wykonujemy także zlecenia niestandardowych opakowań z plastiku w oparciu o dostarczony wcześniej projekt.

Wyświetlanie 1–9 z 17 wyników