Tel.+48 797 503 530, +48 572 851 108
Napiszkontakt@opackserwis.pl, sprzedaz@opackserwis.pl
Adresul. Budowlana 2, 65-386 Zielona Góra
Godziny otwarcia:poniedziałek - piątek (8-16)
 - 
Czech
 - 
cs
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Italian
 - 
it
Russian
 - 
ru
Polish
 - 
pl
HomeCategory

DOZOWNIKI

Dozowniki do butelek

Do mydła w płynie oraz pianie przydadzą się prezentowane przez nas dozowniki, które umożliwią jego sprawną, higieniczną i ekonomiczną aplikację. Akcesoria znajdą również zastosowanie w przypadku buteleczek z płynem antybakteryjnym czy środkiem do mycia naczyń.

Dozowniki są dostępne w kilku modelach do wyboru. Różnią się nie tylko kolorem, ale i rodzajem gwintu i długością wężyka, co pozwala na dopasowanie elementu do różnych buteleczek. Wśród nich znajdują się zarówno standardowe modele o uniwersalnym zastosowaniu, jak i wersje spieniające. Istnieje możliwość wykonania produktu o długości wężyka według indywidualnego zamówienia.

Dozowniki, choć niewielkie, pełnią ważną funkcję w kuchni czy łazience. Pomagają w utrzymaniu sterylnych warunków oraz zapobiegają rozprzestrzenianiu się bakterii. Dla przykładu – zwykłe mydło w kostce jest używane dziennie średnio kilkanaście razy. Oznacza to, że na jego powierzchni może gromadzić się wiele zarazków. Gadżet eliminuje ten problem, ponieważ jednorazowa aplikacja środka czyszczącego nie wymaga konieczności dotykania dużej powierzchni. Urządzenie do dawkowania pomaga też w przypadku uciążliwego wyślizgiwania się tradycyjnego mydła z rąk oraz ułatwia utrzymanie porządku, szczególnie w miejscach, gdzie przebywa wiele osób.

Wyświetlanie 1–9 z 23 wyników