Tel.+48 797 503 530, +48 572 851 108
Napiszkontakt@opackserwis.pl, sprzedaz@opackserwis.pl
Adresul. Błotna 20A 65-133 Zielona Góra
Godziny otwarcia:poniedziałek - piątek (8-16)
 - 
Czech
 - 
cs
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Italian
 - 
it
Russian
 - 
ru
Polish
 - 
pl
HomeCategory

TRIGGERY

Spryskiwacze / triggery

Zapewniają ekonomiczne rozpylenie (w formie mgiełki bądź strumienia) środków czystości, a także innych płynów. Triggery do butelek mają bowiem wszechstronne zastosowanie zarówno w branży chemicznej, kosmetycznej, spożywczej i nie tylko. Doskonale sprawdzają się przy butelkach z chemią czyszczącą np. płynami do mycia okien. Triggery są wykorzystywane również w ogrodnictwie, gdzie mogą służyć np. do zraszania kwiatów doniczkowych wodą lub nawozami.

Oferowane przez nas produkty charakteryzują się wysoką odpornością na środki chemiczne o odczynie kwasowym oraz zasadowym. Są bardzo solidnie wykonane, dzięki czemu mogą być wykorzystywane przez długi czas, przy różnego rodzaju środkach chemicznych.

Spryskiwacze mgłowe i uniwersalne

W asortymencie posiadamy triggery pianotwórcze, a także uniwersalne, dostępne w różnych wersjach kolorystycznych do wyboru. Poszczególne modele różnią się również parametrami takimi jak długość wężyka czy rodzaj gwintu. Istnieje również możliwość wyboru rodzaju spustu – na dwa lub też trzy palce. Spryskiwacze wyposażone są także w praktyczną i wygodną funkcję ON/OFF, która chroni płyny przed rozlaniem. Szeroki wybór triggerów pozwala dobrać model, który będzie najlepszy do danego produktu i będzie charakteryzował się wysoką estetyką, pasującą do konkretnego płynu. Jesteśmy elastyczni, dlatego dokładamy starań, by nasze zamówienia mogły sprostać wymaganiom klientów. Z tego powodu dopuszczamy liczne zmiany w konfiguracji oferowanych przez nas produktów. Jeśli potrzebujesz modelu, który będzie doskonale pasował do Twojego produktu, czym prędzej zapoznaj się z naszym asortymentem.

Wyświetlanie 1–9 z 39 wyników