Tel.+48 797 503 530, +48 572 851 108
Napiszkontakt@opackserwis.pl, sprzedaz@opackserwis.pl
Adresul. Błotna 20A 65-133 Zielona Góra
Godziny otwarcia:poniedziałek - piątek (8-16)
 - 
Czech
 - 
cs
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Italian
 - 
it
Russian
 - 
ru
Polish
 - 
pl
HomeCategory

MINI TRIGGERY

Zamknięcia – Mini Tiggery

To znakomity rodzaj zamknięcia butelek, który pozwala na regulowanie strumienia rozpylania cieczy lub środka, który znajduje się w środku. Mini triggery, to inaczej niewielkie spryskiwacze, które ze względu na swoje właściwości znajdują szerokie zastosowanie w branży chemicznej i kosmetycznej. Często służą do aplikowania produktów czyszczących oraz do produkcji mgiełek odświeżających powietrze.

Mini triggery będą kompatybilne z większością butelek – wystarczy, że wybierzemy właściwy rozmiar gwintu oraz wężyka. Polecane przez nas wyroby występują w różnych wariantach kolorystycznych i są wygodne w użytkowaniu. Poszczególne modele pozwalają na rozpylenie płynu znajdującego się w butelce w formie strumienia, piany lub delikatnej mgiełki.

Mini trigerry stanowią także doskonałe zabezpieczenie zawartości opakowania – ten rodzaj zamknięcia uniemożliwia wydostanie się cieczy na zewnątrz i chroni ją przed czynnikami zewnętrznymi. Co ważne, spryskiwacze mogą być z powodzeniem wykorzystywane w warunkach domowych, jak i komercyjnych na większą skalę.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4