Tel.+48 797 503 530, +48 572 851 108
Napiszkontakt@opackserwis.pl, sprzedaz@opackserwis.pl
Adresul. Błotna 20A 65-133 Zielona Góra
Godziny otwarcia:poniedziałek - piątek (8-16)
 - 
Czech
 - 
cs
English
 - 
en
French
 - 
fr
German
 - 
de
Italian
 - 
it
Russian
 - 
ru
Polish
 - 
pl
HomeCategory

NAKRĘTKI I INNE

Nakrętki do butelek i słoików

Stanowią najbardziej popularny rodzaj zamknięcia butelek. Prezentowane nakrętki doskonale zabezpieczają płyny przed rozlaniem, umożliwiają łatwe odkręcanie ręczne, a przy tym mogą być używane wielokrotnie.

Zapewniamy szeroki wybór produktów, co pozwoli na dopasowanie rozwiązania do indywidualnego zapotrzebowania. W asortymencie posiadamy nakrętki różnego typu – standardowe, sześciozwojowe bez plomby, czterozwojowe z plombą, do przypraw, z dozownikiem i wiele innych. Oferujemy również szeroki wybór innych akcesoriów jak kapsle olejowe, uchwyty do butelek 5 l, lejki, a także kraniki do kanistrów.

Flip top, screw-on czy push&pull – co wybrać?

W naszej ofercie można znaleźć plastikowe zakrętki do słoików, butelek, flakoników, kosmetyków i innych zbiorników. Należy jednak pamiętać, że każda branża wykorzystuje inne modele. W przemyśle kosmetycznym czy chemii gospodarczej używa się wariantów typu screw-on lub push&pull, producenci kremów czy kosmetyków kąpielowych korzystają natomiast często z modeli flip top lub disk-top, natomiast produkty tradycyjne najczęściej stosowane są przy różnego rodzaju napojach.

Warto mieć na uwadze także to, że dużą rolę odgrywa kolor zakrętki do słoika czy butelki. Nie tylko może on zachęcać lub zniechęcać do zakupu produktu, ale także automatycznie sugeruje potencjalnemu klientowi zawartość zbiornika, np. warianty niebieskie od dawna kojarzone są z wodą mineralną.

Wyświetlanie 1–9 z 71 wyników